Pozvánka na schůzi shromáždění SVJ

Výbor SVJ vás zve na schůzi shromáždění vlastníků jednotek, která se bude konat 13.5.2010 v 18 hod. v garáži našeho domu. Pozvánku a podrobné informace k jednotlivým bodům programu naleznete zde. Dále si můžete stáhnout návrh na umístění kol v garáži. V zájmu rychlého průběhu schůze velmi prosíme o pročtení těchto informací předem. Nemůžete-li se… Pokračovat ve čtení Pozvánka na schůzi shromáždění SVJ

Publikováno
V rubrikách Aktuality

Generální úklid domu

Generální úklid domu (mytí oken, parapetů, zábradlí, garážových vrat, výtahové šachty zvenku atd.) proběhne ve středu 5.5.2010.

Publikováno
V rubrikách Aktuality

Zápis ze schůze výboru SVJ

20.4.2010 proběhla další schůze výboru SVJ. Zápis z jednání je k nahlédnutí v sekci Dokumenty – Zápisy ze schůzí výboru.

Publikováno
V rubrikách Aktuality

Dosetí holých ploch v trávníku

V loňském roce proběhla rekultivaci trávníku, kdy byla v rámci reklamace na trávník navezena nová zemina. Takto upravená plocha byla následně ještě v loňském roce osetá travním semenem. Po zimě však na některých místech tráva neroste a proto se budou tato místa koncem dubna/počátkem května znovu dosívat.

Publikováno
V rubrikách Aktuality

Oprava poškozeného trávníku a chodníku

V pátek 23.4.2010 byly na našem i sousedním pozemku zahlazeny koleje vyjeté nákladním autem s přívěsem při stěhování věcí do bytu pana Rjabinina. Přesný termín opravy promáčklého chodníku ještě znám není. Cenovou nabídku však vlastník prostřednictvím svého zástupce již odsouhlasil a správce byl informován, že opravné práce mohou začít. Náklady na uvedení chodníku a pozemku… Pokračovat ve čtení Oprava poškozeného trávníku a chodníku

Publikováno
V rubrikách Aktuality

Generální úklid

V 15. kalendářním týdnu proběhne úklid garáže (mytí parkovacích plošin, strojní čištění podlahy) a poté i generální úklid domu (okna, výtahová šachta zvenčí, osvětlení atd.). O přesném termínu úklidu garáže budou vlastníci včas informováni na nástěnce a dveřích garáže.

Publikováno
V rubrikách Aktuality